Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Roles
mn: Үүргүүд
