Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Enabled
am: ንቁ

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Configure
am: ውቀር

en: Roles
am: ሚናዎች
