Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: Enabled
es: Activado

en: Content types
es: Tipos de contenido

en: Configure
es: Configurar

en: Visibility
es: Visibilidad

en: Visibility Conditions
es: Condiciones de Visibilidad

en: Visibility Condition
es: Condiciones de Visibilidad

en: Show for the listed pages
es: Mostrar las páginas enumeradas

en: Hide for the listed pages
es: Ocultar las páginas enumeradas
