Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Configure
fi: Määrittele

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Visibility Conditions
fi: Näkyvyysriippuvuudet

en: Visibility Condition
fi: Näkyvyysriippuvuus

en: Show for the listed pages
fi: Näytä listatuilla sivuilla

en: Hide for the listed pages
fi: Piilota listatuilta sivuilta
