Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Roles
ka: როლები
