Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ

en: Roles
km: តួនាទី​
