Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Visibility
ku: بینایی

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان
