Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Roles
ne: भूमिका
