Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Enabled
fa: فعال

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Roles
fa: نقش‌ها
