Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Enabled
pt: Ativado

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Configure
pt: Configurar

en: Visibility
pt: Visibilidade

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: Visibility Conditions
pt: Condições de Visibilidade

en: Visibility Condition
pt: Condição de Visibilidade

en: Show for the listed pages
pt: Mostrar para as páginas listadas

en: Hide for the listed pages
pt: Esconder para as páginas listadas
