Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Configure
af: Verstel

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Roles
af: Rolle
