Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Visibility
cy: Gwelededd

en: Roles
cy: Swyddogaethau
