Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha3) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Content types
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཚུ་

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Visibility
dz: མཐོང་གསལ།

en: Roles
dz: ལས་འགན།
