Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Enabled
et: Lubatud

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Configure
et: Seadistus

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Roles
et: Rollid

en: Visibility Conditions
et: Nähtavuse Tingimused

en: Visibility Condition
et: Nähtavuse Tingimus

en: Show for the listed pages
et: Näita loetletud lehtedel

en: Hide for the listed pages
et: Peida loetletud lehtedel
