Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Enabled
is: Virkjað

en: Content types
is: Innihaldssløg

en: Configure
is: Samanset

en: Visibility
is: Vísing

en: Roles
is: Leiklutir
