Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Enabled
he: מופעל

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Configure
he: הגדרות

en: Visibility
he: מתי השדה מוצג

en: Roles
he: תפקידים
