Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Configure
nl: Instellen

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Roles
nl: Rollen

en: Visibility Conditions
nl: Zichtbaarheidsvoorwaarden

en: Visibility Condition
nl: Zichtbaarheidsvoorwaarde

en: Show for the listed pages
nl: Tonen op deze pagina's

en: Hide for the listed pages
nl: Verbergen op deze pagina's
