Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Enabled
oc: Activat

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Configure
oc: Configurar

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: Roles
oc: Ròtles
