Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Configure
eo: Agordu

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Roles
eo: Roloj
