Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ
