Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Enabled
pl: Włączone

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Roles
pl: Role

en: Visibility Conditions
pl: Warunki widoczności

en: Visibility Condition
pl: Warunek widoczności

en: Show for the listed pages
pl: Pokaż na wymienionych stronach

en: Hide for the listed pages
pl: Ukryj na wymienionych stronach
