Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Pages
de: Seiten

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: Configure
de: Konfigurieren

en: Visibility
de: Sichtbarkeit

en: Roles
de: Rollen

en: Visibility Conditions
de: Sichtbarkeitsbedingungen

en: Visibility Condition
de: Sichtbarkeitsbedingung

en: Show for the listed pages
de: Auf den angegebenen Seiten anzeigen

en: Hide for the listed pages
de: Auf den angegebenen Seiten ausblenden
