Image Lazyloader (8.x-1.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Roles
hr: Uloge
