Accordion for Layout Builder (1.0.7) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Heading
ru: Заголовок

en: Paragraph
ru: Параграф

en: About
ru: Информация

en: Accordion
ru: Аккордеон

en: Paragraphs
ru: Параграфы
