Accordion for Layout Builder (1.0.7) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Heading
sv: Rubrik

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: About
sv: Om

en: Paragraphs
sv: Paragrafer
