Accordion for Layout Builder (1.0.8) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Heading
nl: Koptekst

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: About
nl: Over

en: Accordion
nl: Accordeon

en: Paragraphs
nl: Paragrafen
