Accordion for Layout Builder (1.0.8) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Heading
pt: Cabeçalho

en: Paragraph
pt: Parágrafo

en: About
pt: Sobre

en: Accordion
pt: Acordeão

en: Paragraphs
pt: Parágrafos

en: Accordion Item
pt: Item Accordion
