Accordion for Layout Builder (1.0.8) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Heading
uk: Заголовок

en: Paragraph
uk: Абзац

en: About
uk: Про модуль

en: Accordion
uk: Акордеон

en: Paragraphs
uk: Абзаци
