Accordion for Layout Builder (2.1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Body
ca: Cos

en: On
ca: Actiu

en: Off
ca: Inactiu

en: Heading
ca: Capçalera

en: Items
ca: Elements

en: About
ca: Detalls
