Accordion for Layout Builder (2.1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Body
cs: Text

en: On
cs: Zapnuto

en: Off
cs: Vypnuto

en: Heading
cs: Záhlaví

en: Items
cs: Položky

en: About
cs: Popis
