Accordion for Layout Builder (2.1.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: On
de: An

en: Off
de: Aus

en: Heading
de: Überschrift

en: Items
de: Elemente

en: About
de: Über

en: Accordion
de: Akkordeon

en: Accordion Item
de: Akkordeonelement
