Accordion for Layout Builder (2.1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Body
he: תוכן

en: On
he: פעיל

en: Off
he: כבוי

en: Heading
he: כותרת

en: Items
he: פריטים

en: About
he: אודות
