Accordion for Layout Builder (2.1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: On
hu: Be

en: Off
hu: Ki

en: Heading
hu: Címsor

en: Items
hu: Tételek

en: About
hu: Leírás
