Accordion for Layout Builder (2.1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Body
ja: 本文

en: On
ja: オン

en: Off
ja: オフ

en: Heading
ja: 見出し1

en: Items
ja: アイテム

en: About
ja: アバウト
