Accordion for Layout Builder (2.1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Heading
kn: ಹೆಡಿಂಗ್

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Accordion
kn: ಅಕಾರ್ಡಿಯಾನ್
