Accordion for Layout Builder (2.1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Body
pl: Treść

en: On
pl: Włączony

en: Off
pl: Wyłączony

en: Heading
pl: Nagłówek

en: Items
pl: Elementy

en: About
pl: O stronie
