Accordion for Layout Builder (2.1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: On
sv: På

en: Off
sv: Av

en: Heading
sv: Rubrik

en: Items
sv: Poster

en: About
sv: Om
