Accordion for Layout Builder (2.1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: On
ta: சரி

en: Off
ta: இல்லை

en: Heading
ta: தலைப்பு

en: Items
ta: உருப்படிகள்

en: About
ta: பற்றி
