Accordion for Layout Builder (2.1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: On
vi: Bật

en: Off
vi: Tắt

en: Heading
vi: Tiêu đề

en: Items
vi: Hàng hóa

en: About
vi: Giới thiệu

en: Accordion
vi: Đàn xếp
