Accordion for Layout Builder (2.1.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: On
az: Aktiv

en: Off
az: Söndürülüb

en: Heading
az: Başlıq

en: Items
az: Elementlər

en: About
az: Haqqında
