Accordion for Layout Builder (2.1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: On
el: Ανοικτό

en: Off
el: Κλειστό

en: Heading
el: Επικεφαλίδα

en: Items
el: Αντικείμενα

en: About
el: Περί
