Accordion for Layout Builder (2.1.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Body
fr: Corps

en: On
fr: Activé

en: Off
fr: Désactivé

en: Heading
fr: Entête

en: Items
fr: Éléments

en: About
fr: À propos

en: Accordion
fr: Accordéon

en: Accordion Item
fr: Élément d'accordéon
