Accordion for Layout Builder (2.1.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: On
gl: Activo

en: Off
gl: Desactivado

en: Heading
gl: Cabeceira

en: Items
gl: Elementos

en: About
gl: Información
