Accordion for Layout Builder (2.1.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Body
it: Corpo

en: On
it: Acceso

en: Off
it: Spento

en: Heading
it: Intestazione

en: Items
it: Elementi

en: About
it: Informazioni
