Accordion for Layout Builder (2.1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Body
oc: Còs

en: On
oc: Activat

en: Off
oc: Desactivat

en: Heading
oc: Entèsta

en: Items
oc: Elements

en: About
oc: A prepaus
