Accordion for Layout Builder (2.1.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: On
th: เปิด

en: Off
th: ปิด

en: Heading
th: หมวดหมู่

en: Items
th: จำนวน

en: About
th: เกี่ยวกับ
