Accordion for Layout Builder (2.2.2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: On
da: Tilsluttet

en: Off
da: Afbrudt

en: Heading
da: Overskrift

en: Items
da: Overskrifter

en: About
da: Om

en: Accordion
da: Foldud menu
