Accordion for Layout Builder (2.2.2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: On
hi: चालू

en: Off
hi: बंद

en: Heading
hi: शीर्षक

en: Items
hi: वस्तुएं

en: About
hi: के बारे में
