Accordion for Layout Builder (2.2.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: On
lt: Įjungta

en: Off
lt: Išjungta

en: Heading
lt: Antraštė

en: Items
lt: Elementai

en: About
lt: Apie
