Accordion for Layout Builder (2.2.2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: On
ru: Вкл

en: Off
ru: Выкл

en: Heading
ru: Заголовок

en: Items
ru: Элементы

en: About
ru: Информация

en: Accordion
ru: Аккордеон
